Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao
search
  • Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao
  • Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao
  • Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao
  • Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao
  • Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao
  • Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao

Czekolada z Nikaragui - 60% Kakao

19,90 zł
Brutto
Ilość

Zotter to jeden z pięciu najlepszych czekoladników świata. Jako jeden z niewielu wytwarza swoje tabliczki ręcznie, w technologii Bean-to-Bar (od ziarna kakao do tabliczki czekolady). Jako jedyny z tej piątki ma wszystkie składniki BIO i FairTrade. W ten sposób Zotter stawia się w opozycji wobec standardowej, masowej produkcji czekolady i zunitaryzowania czekoladowego przemysłu. Te kultowe czekolady przeznaczone są dla osób o otwartych, nieszablonowych umysłach, które potrafią docenić to co w życiu najlepsze. Bogata i zróżnicowana oferta czekolad Zotter jest odzwierciedleniem różnorodności natury, choć nadal jest to jedynie niewielki wycinek tego, czym jest arcybogaty smak i aromat ziarna kakaowca.

Labooko wzbudza najczystsze czekoladowe pożądanie, jednocześnie pozwalające na odkrycie różnorodności smaków: klasycznych ciemnych czekolad o wysokiej zawartości kakao pochodzącego z regionów o długiej tradycji uprawy oraz czekolad mlecznych, owocowych czy orzechowych.

Wszystkie czekolady powstają w jednym miejscu zgodnie z założeniami Bean-to-Bar, gdzie proces miażdżenia, prażenia, mielenia, konszowania przebiega pod czujnym okiem mistrza Josefa. W ten właśnie niepowtarzalny, wręcz zindywidualizowany sposób powstają niezwykłe czekolady Labooko o innowacyjnych smakach.

LABOOKO – czyli...LA-BOOK-O. Czekolada książka. Oprócz wspaniałego smaku poznamy też całą historię danej czekolady zapisaną wewnątrz.

Czekolada z 60% zawartością kakao – jest to coś wyjątkowego. Czekolada z wysoką zawartością kakao, wymaga najlepszych ziaren kakaowca, a 77 lat doświadczeń Don Francisco, dało mu dogłębną wiedzę na ten temat. Kakao świetnie współgra z lekką słodyczą surowego cukru trzcinowego.

Nuty zapachowe: pełnowartościowy aromat czekoladowy z nutami toffi, śmietanki, słodkiego skondensowanego mleka i lekkich nut owocowych

Nuty smakowe: ciemna czekolada do picia z mlekiem, czekoladowe brownie z nutą słodowego karmelu, śmietana, biszkopt, subtelne nuty winogron i nuta kruchego ciasta

2x Czekolada mleczna 35g= 70g

Składniki: masa kakaowa°, surowy cukier trzcinowy°, pełnotłuste mleko w proszku° , masło kakaowe°, sól, wanilia°

Zawartość Fairtrade: 84%

Kakao: 60% minimum

° z kontrolowanej uprawy ekologicznej

Surowe mleko pełne z "Bio vom Berg", rolnicy ekologiczni z Tyrolu.

Może zawierać śladowe ilości wszystkich rodzajów orzechów, sezamu i soi.

L401NI9
3 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.