Lizak Czekoladowy -  Biała Śnieżynka
search
  • Lizak Czekoladowy -  Biała Śnieżynka
  • Lizak Czekoladowy -  Biała Śnieżynka
  • Lizak Czekoladowy -  Biała Śnieżynka
  • Lizak Czekoladowy -  Biała Śnieżynka

Lizak Czekoladowy - Biała Śnieżynka

9,90 zł
Brutto
Ilość

Zotter to jeden z pięciu najlepszych czekoladników świata. Jako jeden z niewielu wytwarza swoje tabliczki ręcznie, w technologii Bean-to-Bar (od ziarna kakao do tabliczki czekolady). Jako jedyny z tej piątki ma wszystkie składniki BIO i FairTrade. W ten sposób Zotter stawia się w opozycji wobec standardowej, masowej produkcji czekolady i zunitaryzowania czekoladowego przemysłu. Te kultowe czekolady przeznaczone są dla osób o otwartych, nieszablonowych umysłach, które potrafią docenić to co w życiu najlepsze. Bogata i zróżnicowana oferta czekolad Zotter jest odzwierciedleniem różnorodności natury, choć nadal jest to jedynie niewielki wycinek tego, czym jest arcybogaty smak i aromat ziarna kakaowca.

Wszystkie czekolady powstają w jednym miejscu zgodnie z założeniami Bean-to-Bar, gdzie proces miażdżenia, prażenia, mielenia, konszowania przebiega pod czujnym okiem mistrza Josefa. W ten właśnie niepowtarzalny, wręcz zindywidualizowany sposób powstają niezwykłe czekolady o innowacyjnych smakach.

Biała Śnieżynka

Oprócz surowego cukru trzcinowego, ta Biała Czekolada zawiera mnóstwo cennego masła kakaowego i zdrowego górskiego mleka.

Lizak z Białej Czekolady° - 20g

Składniki: surowy cukier trzcinowy°, masło kakaowe°, pełnotłuste kremowe mleko w proszku°odtłuszczone mleko w proszku°, słodka serwatka w proszku°, nierafinowany cukier trzcinowy°, wanilia°, emulgator: lecytyna sojowa°, sól, cynamon°

Fairtrade: 72% ° z kontrolowanej uprawy ekologicznej

Surowe mleko pełne z "Bio vom Berg", rolnicy ekologiczni z Tyrolu.

Może zawierać śladowe ilości orzechów i sezamu.

9006403035350
10 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.