• Obecnie brak na stanie
Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą
search
  • Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą
  • Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą
  • Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą
  • Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą
  • Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą
  • Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą

Czekolada nadziewana Orzeszkami z Solą

18,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

78088180_5.jpg
78088180_2.jpg

Zotter to jeden z pięciu najlepszych czekoladników świata. Jako jeden z niewielu wytwarza swoje tabliczki ręcznie, w technologii Bean-to-Bar (od ziarna kakao do tabliczki czekolady). Jako jedyny z tej piątki ma wszystkie składniki BIO i FairTrade. W ten sposób Zotter stawia się w opozycji wobec standardowej, masowej produkcji czekolady i zunitaryzowania czekoladowego przemysłu. Te kultowe czekolady przeznaczone są dla osób o otwartych, nieszablonowych umysłach, które potrafią docenić to co w życiu najlepsze. Bogata i zróżnicowana oferta czekolad Zotter jest odzwierciedleniem różnorodności natury, choć nadal jest to jedynie niewielki wycinek tego, czym jest arcybogaty smak i aromat ziarna kakaowca.

Wszystkie czekolady powstają w jednym miejscu zgodnie z założeniami Bean-to-Bar, gdzie proces miażdżenia, prażenia, mielenia, konszowania przebiega pod czujnym okiem mistrza Josefa. W ten właśnie niepowtarzalny, wręcz zindywidualizowany sposób powstają niezwykłe czekolady o innowacyjnych smakach.

Czekolady Nadziewane to prawdziwy oryginał. Zotter jest twórcą cudownych kompozycji smaku i unikalnego designu ręcznie nadziewanych tabliczek, które szybko zdobyły w czekoladowym świecie status KULTOWYCH. Każda z nich uwodzi niepowtarzalnie ułożonymi warstwami ukrytymi w doskonałej kuwerturze domowej roboty, o smaku harmonizującym z nadzieniem. Ta scalona czekolada oferuje nadzwyczajne doznania smakowe. Doznań tych dopełniają opakowania biodegradowalne projektowane przez znanego artystę plastyka Andreasa H. Gratze.

Orzechowe chrupki „z solą”

Szlachetna ciemna czekolada wypełniona pralinką orzechową i całymi orzeszkami ziemnymi.

Orzechowa impreza: całe orzeszki ziemne, prażone i lekko solone, zanurzone w domowej, lekkiej pralinie orzechowej stworzonej z orzeszków ziemnych i czystego masła kakaowego.

Całości towarzyszy nutka białej czekolady pokryta ciemną, delikatną czekoladą o klasycznej zawartości 70% kakao.

Czekolada, która osłodziłaby nawet dzień Charliego Browna!

Szlachetna Ciemna Czekolada° nadziewana orzechowymi pralinami°(42%) i całymi orzechami°(2%) - 70g

Skład: surowy cukier trzcinowy°, orzechy ziemne°, masa kakaowa°, masło kakaowe°, olej orzechowy°, słodka serwatka w proszku°, nierafinowany cukier trzcinowy°, pełnotłuste kremowe mleko w proszku°, odtłuszczone mleko w proszku°, emulgator: lecytyna sojowa°, sól, wanilia, cynamon°, chilli “Bird’s eye”°

Kakao: 70% minimum      Fairtrade : 66%

° z kontrolowanych upraw ekologicznych

Najlepiej spożyć przed patrz: data na opakowaniu.

Może zawierać śladowe ilości: orzechów, sezamu i jaj.

78088180_6.jpg
9006403052722
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.