Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów
search
  • Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów
  • Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów
  • Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów
  • Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów
  • Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów

Czekolada 100% Legendarne Ziarno Majów

18,90 zł
Brutto
Ilość

7604466748a9a5f4c05b731bbf31aea2.jpg
8f4f0f7dd26f73962d6f4a5a59dadbf6.jpg

Zotter to jeden z pięciu najlepszych czekoladników świata. Jako jeden z niewielu wytwarza swoje tabliczki ręcznie, w technologii Bean-to-Bar (od ziarna kakao do tabliczki czekolady). Jako jedyny z tej piątki ma wszystkie składniki BIO i FairTrade. W ten sposób Zotter stawia się w opozycji wobec standardowej, masowej produkcji czekolady i zunitaryzowania czekoladowego przemysłu. Te kultowe czekolady przeznaczone są dla osób o otwartych, nieszablonowych umysłach, które potrafią docenić to co w życiu najlepsze. Bogata i zróżnicowana oferta czekolad Zotter jest odzwierciedleniem różnorodności natury, choć nadal jest to jedynie niewielki wycinek tego, czym jest arcybogaty smak i aromat ziarna kakaowca.

Labooko wzbudza najczystsze czekoladowe pożądanie, jednocześnie pozwalające na odkrycie różnorodności smaków: klasycznych ciemnych czekolad o wysokiej zawartości kakao pochodzącego z regionów o długiej tradycji uprawy oraz czekolad mlecznych, owocowych czy orzechowych.

Wszystkie czekolady powstają w jednym miejscu zgodnie z założeniami Bean-to-Bar, gdzie proces miażdżenia, prażenia, mielenia, konszowania przebiega pod czujnym okiem mistrza Josefa. W ten właśnie niepowtarzalny, wręcz zindywidualizowany sposób powstają niezwykłe czekolady Labooko o innowacyjnych smakach.

LABOOKO – czyli...LA-BOOK-O. Czekolada książka. Oprócz wspaniałego smaku poznamy też całą historię danej czekolady zapisaną wewnątrz.

Przekąska na kawałku kultury Majów.

Zrobione z kakao z Belize i Gwatemali, gdzie Majowie, którzy są twórcami kultury czekoladowej, nadal żyją i uprawiają swoje kakao. Odwiedziliśmy ich i byliśmy zachwyceni tym cudownym, unikalnym dziedzictwem kakao. Poznaj czekoladę z 100% zawartością kakao, bez dodatku cukru - cenny kawałek autentycznej historii kakao!

Nuty zapachowe: jagodowe, wiśniowe, łagodne akcenty tropikalne

Nuty smakowe: pikantne - orzechowe, początkowa kwasowość z nutami czerwonych owoców i ciemnej pieczeni, aromat korzenny i orzechowy jako główny smak, z subtelnym wykończeniem garbników podobnym do czarnej herbaty.

2x Czekolada Ciemna°100% 32,5g = 65g

Składniki: masa kakaowa°

Zawartość Fairtrade: 100%

Kakao: minimum 100%

° z kontrolowanej uprawy ekologicznej

Może zawierać śladowe ilości orzechów, mleka, cukru, sezamu i soi.

7a3d0fcd45afd4f60cf7d8d9d44556e1.jpg
L001BZ9
25 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.